СПОСОБИ ОПЛАТИ – Профі-Лаб з ультразвуку в акушерстві та гінекології

СПОСОБИ ОПЛАТИ

 • Банківською картою.

Ми працюємо з надійними, захищеними системами обробки платежів. Приймаються картки, випущені будь-яким банком світу.Інформація обробляється з використанням SSL 256 кодування на сервері системиелектронних платежів (кодується вся особиста інформація, в тому числі дані кредитних і дебетових пластикових карт, ПІБ і адреси). Це означає, що дані Вашої картки недоступні ні адміністраторам нашого сайту, ні команді Extempore.info, ні кому-небудь ще.

 • У платіжних терміналах.

Можете оформити замовлення на сайті або по телефону +380 68 528 18 98, а потім протягом 24 годин оплатити його готівкою через будь-який з тисяч терміналів iBox, ПриватБанк або в відділенні будь-якого банку.Також можна зробити безготівкову оплату через додаток Приват24 або на даному сайті в розділі «Реєстрація та оплата».

Запрошення прийде на Ваш E-MAIL при оплаті через сайт або буде відправлено на VIBER при будь-якому іншому вигляді оплати.

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ

Відповідно до законодавства України повернення коштів за запрошення (квиток) на захід
проводиться організатором і тільки в разі:

 1. Скасування заходу.
 2. Значних змін умов заходу (час, дата або місце проведення заходу).
 3. Особиста причина Клієнта, за якою він не може відвідати захід, про яку необхідно
  повідомити за 7 робочих днів до заходу.

ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ

У разі виникнення однієї із зазначених вище причин, Клієнт звертається до Extempore.info із запитом по телефону +380 68 528 18 98
Для повернення потрібно:

 • зателефонувати по вище вказаному телефону;
 • заповнити заяву на повернення грошових коштів і з необхідними документами передати
  в офіс Extempore.info.

Засоби по запиту повертаються на картковий рахунок клієнта, зазначений у заяві або переносяться на «депозит» іншого заходу.

ПРАВИЛА ЗАРАХУВАННЯ КОШТІВ

 1. Повернення комісії банків за перерахування грошових коштів не проводиться.
 2. Повернення коштів проводиться виключно в безготівковій формі на картковий рахунок протягом 10 банківських днів з моменту отримання повного пакету документів на повернення.
 3. За поверненням коштів може звернутися тільки покупець, дані якого вказані в замовленні.

ГАРАНТУЄМО

Ми продаємо на 100% офіційні і справжні запрошення (квитки), тому що є ОРГАНІЗАТОРАМИ заходів і працюємо тільки з надійними партнерами, в яких впевнені.

МИ ГАРАНТУЄМО МАКСИМАЛЬНУ БЕЗПЕКА КУПІВЛІ ЗАВЖДИ РАДІ ДОПОМОГТИ

Якщо з якоїсь причини ви не задоволені покупкою або хотіли б повернути запрошення (квитки), поставити запитання або залишити відгук, будь ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.